Van Binh

Van Binh

Gastronomia

Strona www:
http://www.vanbinh.pl/

Adres:
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki

579 182 683

Restauracja Van Binh jest miejscem, gdzie można zapoznać się ze specjałami kuchni wietnamskiej i chińskiej. Potrawy opierają się zarówno na tradycyjnych recepturach jak i autorskich pomysłach.

Serwowane dania są smaczne, aromatyczne oraz pięknie podane – prawdziwi smakosze posługują się nie tylko zmysłem smaku i węchu, ale również wzroku.

Sieciowe sklepy odzieżowe i gastronomia

Centrum Handlowe HIT jest obiektem handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym, w którym znajduje się kilkanaście popularnych sklepów znanych, sieciowych marek odzieżowych. Wysokojakościowe, modne ubrania znajdą dla siebie zarówno osoby starsze, młodsze, jak i dzieci. Oprócz punktów handlowych z segmentu odzieżowego oraz obuwniczego w Centrum Handlowym HIT znajdują się także typowe lokale gastronomiczne, w których można w ramach spotkań towarzyskich zjeść wspólny obiad z rodziną lub przyjaciółmi oraz zamówić kawę, herbatę, deser i odpocząć.

Dogodna lokalizacja

Galeria Centrum Handlowe HIT została zaprojektowana w sposób nowoczesny. To przestronny, jednopiętrowy obiekt, w którym bardzo łatwo można znaleźć określony sklep odzieżowy lub usługowy, gdyż zarówno na naszej stronie internetowej, jak i bezpośrednio w galerii, znajdziesz plan obiektu. Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji, położony jest w centrum, niedaleko drogi krajowej nr 85. 

Zaplanuj dzień w CH HIT!

Zachęcamy serdecznie do odwiedzin w naszej galerii Centrum Handlowe HIT! W naszym obiekcie zlokalizowanych jest wiele sklepów, dzięki temu zrobisz zarówno zakupy odzieżowe, jak i spożywcze. Dysponujemy również przestronnym placem zabaw dla dzieci, który cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych. W Centrum Handlowym Hit znajdziesz nie tylko wymarzony prezent dla rodzica, przyjaciółki, czy dziecka, ale kupisz również podarunek ukochanej osobie. Nasza galeria to także świetne miejsce, by wybrać się z rodziną lub znajomymi na popołudniowy, weekendowy, smaczny posiłek.

 

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty, a także we wszystkie niedziele handlowe!

×
Centrum HIT
Godziny otwarcia centrum
Centrum jest dziś Zamknięte do 9:00 Jutro od 9:00 do 21:00
Godziny otwarcia centrum Plan galerii