Fitness Klub Forma

Fitness Klub Forma

Sport i rekreacja

Strona www:
https://formaklubndm.pl

Adres:
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki

781 814 081

Fitness Klub Forma to nowo powstały klub sportowy w okolicy. Miejsce o powierzchni blisko 1500 m2.
Siłownia oferuje nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także saunę, solarium i duży wybór zajęć fitness z wykwalifikowaną kadrą trenerów.
 
Ponadto w wyposażeniu klubu mieści się sala zabaw, która oferuje bezpieczną rozrywkę dla dzieci, podczas treningu rodziców. 
 
Fitness Klub Forma – niech forma będzie z tobą!

Sport i rekreacja 

Aktywny tryb życia pozwala nie tylko cieszyć się zgrabną i smukłą sylwetką, ale także przynosi wiele radości. Ćwiczenia wyzwalają endorfiny, czyli popularne hormony szczęścia, które odpowiadają za dobry nastrój. Chcąc jednak uprawiać różnorodne sporty, czy to letnie, czy zimowe, warto pamiętać o odpowiednim sprzęcie. W naszym Centrum Handlowym HIT znajdziesz, między innymi:

  • Wysokojakościowe, sportowe ubrania,
  • Sprawdzony i bezpieczny sprzęt do trenowania wielu dyscyplin,
  • Dobrze wyprofilowane i wygodne buty sportowe,
  • Akcesoria letnie i zimowe oraz przydatne gadżety sportowe, ułatwiające codzienne treningi.

Sklepy sportowe w Centrum Handlowym HIT

W naszym Centrum Handlowym HIT znajduje się kilka popularnych oraz lokalnych sklepów typowo sportowych, oferujących swoim klientom szeroki zakres asortymentu. Jeśli zależy Ci na dokonaniu szybkich, jednak szczegółowych zakupów różnych akcesoriów sportowych, u nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. W naszej galerii zlokalizowane są między innymi, takie sklepy jak: popularny Martes Sport, czy Kaes. Są to punkty, w których możesz nabyć wysokojakościowe ubrania i akcesoria popularnych marek. Niewątpliwie, są to sklepy, których asortyment przeznaczony jest dla klientów wymagających i ceniących sobie solidne produkty.

Kluby sportowe

Co więcej, w naszym Centrum Handlowym HIT zlokalizowany jest również klub sportowy. W siłowni tej znajdziesz bezpieczny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu treningi staną się przyjemnością. Ponadto, w Fitness Klub Forma znajduje się także sauna, solarium oraz sala zabaw dla dzieci, dzięki czemu Twoje pociechy będą miały zapewnioną bezpieczną rozrywkę na czas Twoich treningów. W Fitness Klub Forma pracują wyłącznie profesjonalni trenerzy, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń oraz osiągnąć wymarzoną sylwetkę w krótkim czasie. 

Zapraszamy serdecznie do naszego Centrum Handlowego HIT wszystkich miłośników sportów. U nas nie tylko nabędziesz odpowiedni sprzęt, czy ubrania ale również zapiszesz się na treningi, dzięki którym wrócisz do formy lub wzmocnisz mięśnie.

×
Centrum HIT
Godziny otwarcia centrum
Centrum jest dziś Zamknięte do 9:00 Jutro od 9:00 do 21:00
Godziny otwarcia centrum Plan galerii